When:
28. september 2018 @ 09:00 – 3. oktoober 2018 @ 18:00
2018-09-28T09:00:00+03:00
2018-10-03T18:00:00+03:00
Where:
Sorig Khang Estonia, Väluste kool
Väluste
Viljandi maakond
Eesti
Cost:
More info soon!
Contact:

Kusali on lühike ja võimas harjutus haigete inimeste ja keskkonna ravimiseks. „Kusali“ tähendab sanskriti keeles ´kerjust´. Harjutuse põhimõte on „läbi lõigata“ (tiibeti keeles chod) ego ja kahesed kontseptsioonid. Harjutus põhineb omaenda keha annetamise kujustamisel, et koguda pälvimusi ja tarkust. See leevendab nii vaimset kannatust, mis on seotud hirmu ja klammerdumisega, kui ka mõnda füüsilist haigust.

See Kusali Chod harjutus kuulub Yuthok Nyingthiki liini ja läheb tagasi Yuthok Yonten Gonponi 12. sajandil. Hiljem, 5. sajandil täiendasid seda tervendavat harjutust Tema Pühadus 5. dalai laama ja Jamgon Kongtrul Yonten Gyatso.

Kusali töötuba juhendab dr Tenzin Yangdon.

DR TenzinDr. Tenzin Yangdon lõpetas 1992. aastal MenTsee Khagi, Tiibeti meditsiini kolledži Dharamsalas, Indias. Dr Yangdon harjutas aastaid dr Kunga Gyurmey Ngarongsha (Tema Pühaduse ihuarsti) käe all. Ta rändab kõikjal üle Euroopa ja Ameerika Ühendriikide, kohtudes patsientidega, õpetades Tiibeti ravimiskunsti, pidades loenguid ja esitlusi.

Praegu tegutseb ta San Francisco lahe piirkonnas, pakkudes üldisi konsultatsioone ja holitsilist Tiibeti taimeravi. Samuti on ta Ameerika Akupunktuuri Instituudi sertifitseeritud akupunktuuri praktiseerija ja taimeravi meister.

Dr. Yangdon on tegelenud Yuthok Nyingthiki tervendamise traditsiooniga viimased 20 aastat. Ta on õppinud ka Phadampa ja Machig Labdron Shije Chodi harjutust laama Wangdu Rinpoche ja joogi Kunsang Thongdrol Dorjee ja Lama Pema Dorjee käest aastast 2008. Ta on aktiivne ravitseja ja õpetaja Rahvusvahelises Traditsioonilise Tiibeti Meditsiini Akadeemias. Dr. Tenzini tuntakse hästi ka kui helidega tervendajat California lahe piirkonnas.

 

Rohkem infot ja online registreerimise avame lähiajal!