Sorig Khang Estonia - Väluste koolSorig Khang Estonia – Väluste TTM Kool hakkab igakuiselt korraldama Välustes, Viljandimaal budistlikke praktikapäevi ja temaatilisi harjutusi. Praktikapäevad on avatud kõigile, kes tahavad oma meelt muuta selgemaks ja mõtteid isetumaks. Praktikad rahustavad meelt ja aitavad paremini keskenduda igapäevaelule.

Aegajalt toimuvad ka mitmepäevased harjutuslaagrid ja retriidid. Püüame kutsuda vestlusõhtutele ka huvitavaid külalisi, mis kooli huvi ja teemaga haakuvad.

Oled alati teretulnud osalema!

Esimene praktikaõhtu toimub 14. juulil, praktiseerime Meditsiini Buda ja Shanglongi, samuti on võimalik teha mõned tunnid Karma joogat kooli heakorras hoidmiseks. Erikülalisena on seekord kooli väisamas Hanna Väliaho. Hanna on ainuke Lääne õpilane Sowa Rigpa Rahvusvahelises Kolledžis Kathmandus. Praeguseks on ta jõudnud kolmandale õpiaastale. Kuidas näevad originaalis välja Sowa Rigpa – Tiibeti Meditsiini õpingud, ja millist panustamist see vajab, seda kuuleme temalt. Ta on lühikesel suvepuhkusel kodus Soomes ja oli nõus tulema Välustesse jagama oma kogemusi õpingutest.

Kõikidest koolis toimuvatest sündmustest saad silma peal hoida SIIT

Kohtumiseni!

Sorig Khang Estonia – Väluste kool liikmeskond