Päis

Erinevad loengud ja töötoad | Tiibeti meditsiinis kasutatavate materjalide ja
instrumentide info ning näitus | Rahvusvahelise võrgustiku kohtumised | Lisaprogramm enne ja peale kongressi

“Kaks õit: Pikk eluiga ja hea tervis”

REGISTREERIMINE   KONGRESSI BLOGI

TTMIC 2014 in KATHMANDU/ NEPAL

TTMIC 2014 in KATHMANDU/ NEPAL

» KONGRESSIST ROHKEM
» AMETLIK KONGRESSI KUTSE
» KORRALDAJAD
» TOIMUMISPAIK
» PROGRAMM JA AJAKAVA
» LISAPROGRAMM ENNE JA PEALE KONGRESSI
» KONTAKTID
» ESINEJAD

» PRESENTATSIOONI JA INFOSTENDIDE INFO JA REGISTREERIMINE
» KONGRESSI KEEL
» OSALUSTASUD
» LASTEHOID

» MAJUTUS
» REGISTREERIMINE
» REGISTREERIMINE AJAKIRJANIKELE
» KONGRESSI BLOGI

» KONGRESSI FACEBOOKI LEHT
» KONGRESS YOUTUBE-is

Igaaastane Rahvusvaheline Kongress on suurepärane võimalus Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini edasisesks arendamiseks, esitlemiseks ja propageerimiseks Idas ja Läänes. “(dr. Nida Chenagtsang)

Kutse

Õpetajad, õpilased, praktiseerijad ja kõik Tiibeti Meditsiini huvilised on oodatud osalema 4. Rahvusvahelisel Tiibeti meditsiini Sowa Rigpa kongressil Tallinnas.

Ära jäta kasutamata suurepärast võimalust olla maailma Sowa Rigpa(tõlkes ravimise teadus) liidrite seas. See väärtuslik kogemus sisaldab erinevaid ettekandeid ja interaktiivseid töötubasid staažikate arstide, õpetlaste ja TTM-i praktikutega üle terve maailma. Saate uut informatsiooni, uudiseid ja uurimusi, kuulete Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini unikaalsest ajaloost ja arengust ning õppimisvõimalustest.

Kasvav rahvusvaheline huvi Tiibeti meditsiini vastu on nii õnnistus kui ka väljakutse. See Kongress on ideaalne platvorm avastamaks Tiibeti meditsiini iidseid tarkusi tänapäeva teaduse vaatepunktist ja samuti vastupidi, ning loomaks silda pikaajaliselt testitud ja tõenduspõhiste teadmiste juurde.

Kuidas saab selgelt defineeritud ja ajaproovile vastu pidanud Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini süsteem rikastada tänapäevast käimasolevat moodsa meditsiinialast diskussiooni tervise komplekssusest?

Eestil on 10 aastat kogemust Tiibeti Meditsiini alal. Anu Rootalu alustas 2006 aastal Ku Nye massaažiga ja Dr Nida Chenagtsang tuli Eestisse esimest korda 2008 aastal õpetama Mantraravi ja Ku Nye väliseid teraapiaid.

                „Kaks õit: Pikk eluiga ja hea tervis

Inspireeriva moto, “Kaks õit: pikk eluiga ja hea tervis”, all kutsub IATTM-i Rahvusvahelise Kongressi meeskond kõiki osa võtma Tiibeti Meditsiini kongressist. Esmane programm on valmis,  meil on väga külluslik ja inspireeriv ajakava rohkem kui kolmekümne esitluse, arutluspaneeli, töötoa ja loenguga.

Kongressi eesmärgiks  on tutvustada, kuidas tuhandeid aastaid kasutatud traditsioonilised tiibeti meditsiini põhitõed külg külje kõrval kaasaegse,  teaduslikult tõendatud meditsiiniga töötavad parema ning tervema tuleviku hüvanguks. Anda infot TTM õppimisvõimaluste, teadusuuringute ning vanade traditsiooniliste meetodite kasutamise kohta kaasaajal, valgustada TTM-i lähtekohti taimeravi, tervisliku toitumise, eluviisi, ajakäsitluse kohta ja mitmed teised teemad, selleks, et kõigi päralt oleks kaks õit – pikk elu ja hea tervis.

Neljandat korda tulevad inimesed kokku rohkem kui 34-lt maalt, et rõõmsas ja avatud meelega hoida aus Sowa Rigpa rikast ja loovat maailma. Isiklikud kohtumised kongressil on kingitus ja võimalus edasiseks sügavamaks koostööks. Kongressi põhikontseptsioon järgib Tiibeti Meditsiini peamist nägemust: tegutseda kõigi tajuvate olendite hüvanguks, hoolimata rahvusest ja isiklikest huvidest (inspireeritud Yuthok Yonten Gonpo noorema sõnadest)

“Me oleme üks pere”  – Dr. Nida Chenagtsang, Kongressi President, TTMIC 2015 Kathmandus

“Peame tegema koostööd, kus iganes see on võimalik. Kus leiame erisusi, peame respekteerima erinevaid vaateid, mitte tingimata neid omaks võtma ja mitte silmist kaotama esmatähtsaid tõsiasju.”  – Tashi Tsering Phuri, Men – Tsee – Khangi direktor, Dharamsala/India, TTMIC 2015 Kathmandus

Tule ja ole üheks kongressi osaks.
You are all most cordially invited to participate.

Tere tulemast kongressi korraldajate Austria ja Eesti meeskonna poolt!

Jens Tönnemann, IATTM rahvusvaheline Kongressi koordinaator
Viivi Käärma, IATTM Kongressi koordinaator, Eesti
Drukmo Gyal, Kongressi esinejate ja külaliste koordinaator


 

Kongressi meeskond on otsustanud pakkuda inimestele, kes tahtsid tulla, aga erinevatel põhjustel ei saanud, võimaluse osaleda kongressil, kuulata kõiki etteasteid üle 20 esinejalt virtuaalselt!
Kui te saadate meile oma registreerumiskinnituse, saadame teile veebilingi, millelt saate meiega liituda virtuaalselt.
Kõik, mida te vajate on ainult arvuti või nutitelefon ning head wifit

Registreerumise aeg: 27 märts – 31. märts
Registreerumise viis: saatke meile aadressil iattm4congress@outlook.com oma nimi ja maksekorraldus. (kindlasti saatke sellel e-posti aadressil kui te tahate kongressile virtuaalset ligipääsu)
Tasu: 30 eurot ühe päeva eest ja 80 eurot kolme päeva eest (see tasu hõlmad nii ettekandeid kui paneeldiskusioone)
Makseinfo:
Nimi – Daakini Maa OÜ
A/a – EE711010220251336225
Panga aadress: SEB Pank, Tornimäe 2, 15010, Tallinn
Swift (BIC): EEUHEE2X

Registreeru / Sign up

Kongressile registreerumine

Congress registration form.

Registreeru / Sign up