sept.
28
L
2019
MATERIA MEDICA (FARMAKOLOOGIA 1/2) – ANU ROOTALU-WACHSMANN @ Sorig Khang Estonia - Väluste school
sept. 28 @ 09:00 – sept. 29 @ 18:00

RavimidMateria medica 1/2 (Farmakoloogia 1) 2-päevane kursus 28-29. septembril 2019 Väluste koolis..

Tegemist on jätkukursusega eelmisele kolmepäevasele kursusele.

Sissejuhatav kursus tiibeti farmakoloogiasse, kus tutvustatakse tiibeti retseptides enamkasutatavaid taimseid, mineraalseid ja loomseid ravimkomponente, nende toimeid, omadusi ja kasutusviise. Kursuse läbimine on eelduseks tulevikus farmakoloogia edasijõudnute kursusele pääsemiseks, kus õpitakse juba tiibeti retseptuuri.

Kursus on mõeldud ennekõike Tiibeti Meditsiini neljaaastasel õppel osalejatele, kuid osaleda võivad ka need huvilised, kes on läbinud vähemalt Juurtantra või Kunje 1 kursuse.

Kursust juhendab Anu Rootalu-Wachsmann

Kursuse maksumus 100 EUR.

Ööbimise eest kohapeal sobilik annetus. Toitlustus kolm korda päevas (lihtne toit) 10 EUR/päev.

——————————————

Materia medica (Pharmacology 1/2) 2-day course from 28th until 29th September 2019 at Väluste school.

It is an additional course for the first three days course that was held in the march 2019

Introductory course of Tibetan pharmacology, that introduces the most used herbal, mineral and animal medicinal components in Tibetan recipes, their effects, characteristics and ways of use. If you decide to pass this course in the future you will be able to go to advanced pharmacology, where we’ll dive into Tibetan recipes.

This course is first and foremost meant for Tibetan Medicine four year learning programme’s students, but the people interested, who have at least passed Root Tantra or Ku Nye 1 course can also participate.

Anu Rootalu-Wachsmann will be the teacher of the course.

Cost 100€.

Catering is three times a day (simple food) 10 € per day.

 

REGISTRATION FORM

[CognitoForms id="65"]

okt.
10
N
2019
SEMINAR TIIBETI BUDISMIST JA TIIBETI MEDITSIINIST / SEMINAR ABOUT TIBETAN MEDICINE AND TANTRIC BUDDHISM @ Kohvik - Restoran Wabadus
okt. 10 @ 16:00 – 19:00

Seminar-2019(1)

Seminar Tiibeti budismist ja tiibeti meditsiinist

Kohvik-Restoran Wabadus
Vabaduse väljak 10
Tallinn

10.10.2019 kell 16.00-19.00

Esinejad:

Anu Rootalu-Wachsmann – Elementide filosoofia tiibeti meditsiinis
Kaia-Kaire Hunt – Sisemine ja väline ökoloogia Tiibeti meditsiinis
Silva Soobik – Chudlen-Keha noorendamine Tiibeti tarkustega
Olev Poolamets – Kuidas tiibeti meditsiini ja tiibeti budismi vaade võivad tänapäeval tulla kasuks inimese seksuaalsusele
Dr. Nida Chenagtsang – Karmamudra, õndsuse jooga


Seminar about Tibetan Medicine and Tantric Buddhism

Kohvik-Restoran Wabadus
Vabaduse väljak 10
Tallinn, Estonia

10th October 2019, 16.00-19.00

Speakers:

Anu Rootalu-Wachsmann – Philosophy of Elements in Tibetan Medicine
Kaia-Kaire Hunt – Inner and outer ecology in Tibetan Medicine
Silva Soobik – Chudlen – Tibetan Rejuvenation.
Olev Poolamets – How can Tibetan Medicine and Tantric Buddhism benefit sexual well-being
Dr.Nida Chenagtsang – Karmamudra – The Yoga of bliss

 

 

 

 

 

 

 

okt.
11
R
2019
DR NIDA ÕPETUSED EESTIS 2019 / DR NIDA TEACHINGS IN ESTONIA 2019 @ Sorig Khang Estonia, Väluste school
okt. 11 @ 10:00 – okt. 15 @ 18:00

DR-Nida-2019(1)

11.-12. oktoober 2019 – Karmamudra õpetused Väluste koolis Viljandimaal

Karmamudra-õndsuse jooga, õpetaja dr Nida Chenagtsang

Õpetused toimuvad kell 10.00-18.00
Vaheajad õpetaja äranägemise järgi, lõunavaheajal pakutakse taimetoitu.
Osavõtutasu: 100 EUR (madalam osavõtutasu on võimalik inimestele, kellel on väiksem sissetulek või erivajadused ning Sorig Khang Eesti vabatahtlikus töös osalenutele)
Registreerimistähtaeg: 30.09.19

Karmamudra tähendab iidset budistlikku õndsuse joogat. Samuti on see tuntud kui “Oskuslike meetodite tee” või “Suure õndsuse tee.” Karmamudra kasutab võimsaid meditatsioonitehnikaid muundamaks tavalist naudingut, maist iha ja orgasmi kui vahendit vaimseks transformatsiooniks ja seesmiseks vabanemiseks. Dr Nida Chenagtsang avab nii bioloogilis-meditsiinilisi kui ka traditsioonilisi Tiibeti ideid seksuaalterviseks ja heaoluks.

Dr Nida Chenagtsang tutvustab kahepäevase õpetuse jooksul joogaharjutusi ja hingamisharjutusi koos Karmamudra meditatsiooniga.

Kursusel osalemiseks ei ole eeltingimusi, võid tulla üksi või koos oma kaaslasega. Õpetuse mõistmiseks tulevad kasuks Juthog Yönten Gonpo vaimsete eelharjutuste ehk nöndrö läbimine ja Juurtantra õppe läbimine.

13.-14. oktoober 2019 – Peenanatoomia kursus vasatavalt tiibeti meditsiini ja vajrayana õpetustele Väluste koolis Viljandimaal. Õpetaja on Dr Nida Chenagtsang.

Õpetused toimuvad kell 10.00-18.00
Vaheajad õpetaja äranägemise järgi, lõunavaheajal pakutakse taimetoitu.
Osavõtutasu: 100 EUR (madalam osavõtutasu on võimalik inimestele, kellel on väiksem sissetulek või erivajadused ning Sorig Khang Eesti vabatahtlikus töös osalenutele).
Registreerimistähtaeg 30.09.19.

Kursuse tutvustus:

Peenanatoomia teadmised on pärit budistlikust filosoofiast. Sellest on kirjutanud ka Juthog Jönten Gonpo oma vaimses tekstis “Juthog Nyingthik” kui täiendavat õpetust traditsioonilise tiibeti meditsiini praktiseerijatele. Seda teksti loetakse vajrayana tekstiks ja selle ülim eesmärk on mõista vaimset virgumist tiibeti meditsiini vaatenurgast. Tasakaalus vaimne, energeetiline ja füüsiline tasand on olulise tähtsusega vaimseks virgumiseks.

Kursuse sisu:

Vajra anatoomia (2 päeva) sissejuhatus:

 • Anatoomiasse ja füsioloogiasse kanalites ja chakrates (རྩ་འཁོར rtsa ‘khor) vajra peenkehas
 • Peenenergiate (རླུང rlung) ja vajra kõne vibratsioonide klassifikatsioon ja iseloomustus
 • Seletused meele essentsist (ཐིག་ལེ thigle), erinevatest teadvustest ning õndsuse ja selguse aspektidest
 • Kolme Vajra ühinemine ning nende vasted eri dimensioonides

Kursusel osalemiseks ei ole eeltingimusi. Õpetuse mõistmiseks tulevad kasuks Juthog Yönten Gonpo vaimsete eelharjutuste ehk nöndrö läbimine ja Juurtantra õppe läbimine.

15.oktoober 2019. Yuthog Nyingthiki tekstist pika eluea pühitsus ning la-energia tagasitoomine. Õpetaja on dr Nida Chenagtsang.

Õpetus toimub kell 10.00-18.00
Vaheajad toimuvad õpetaja äranägemise järgi, lõunavaheajal pakutakse taimetoitu.
Osavõtutasu 50 EUR (madalam osavõtutasu on võimalik inimestele, kellel on väiksem sissetulek või erivajadused ning Sorig Khang Eesti vabatahtlikus töös osalenutele)
Registreerimistähtaeg 30.09.19

La (Tib: བླ) on meie peenenergeetiline jõud, viie elemendi puhas energia, mis ringleb kehas vastavalt kuutsüklile. La energia on vahetult seotud meie teadvusega, kaitseb ja kosutab nii füüsilist keha kui ka meelt. La energia võib olla mõjutatud kroonilise haiguse, füüsilise või emotsionaalse trauma või agressiivsete ravimeetodite poolt. Traditsiooniliselt on öeldud, et meie la energia võib olla ka “varastatud” negatiivsete mõjude poolt väljastpoolt. La energia kao tunnusteks on kehajõudluse ja stabiilsuse puudulikkus, krooniline väsimus, ärevus ja depression ning meel, mis on täis segadust ja kahtluseid.

Sellel ühepäevasel õpetusel seletab dr Nida Chenagtsang la energiat nii meditsiinilisest kui ka vaimsest vaatenurgast. Samuti annab ta pika eluea väepühitsuse vastavalt Juthog Nyingthigi traditsioonile ja aitab tuua tagasi kadunud la energiat kümnest ilmakaarest meie endi kehasse aitamaks taastada füüsilist tervist ning elujõudu, õnne ja meeleselgust. See on väga hea kursus vajrayana budismi praktiseerijatele sõltumata koolkonnast või ka inimesele, kes püüdleb keha, energia ja meele suurema tasakaalu poole. Tegemist on väga praktilise õpetusega, mis sobib ka tervishoiu valdkonna töötajatele, kes soovivad sügavuti mõista patsientide tasakaalutuse peenemaid põhjuseid.

Sellel kursusel osalemiseks ja väepühitsuse saamiseks ei ole eeltingimusi. Ent selleks, et aidata la energia tagasitoomist teistele inimestele, peavad eelnevalt olema sooritatud Juthog Nyingthig`i eelpraktikate ehk nöndrö ritriit ning üks seitsmepäevane Välise gurujooga ritriit kas üksi või grupis. Grupiritriitide kohta leiate teavat Sorig Khang Estonia kodulehelt www.attmestonia.ee. Ritriiti võib teha ka üksi, sellisel juhul peavad olema juhendid kvalifitseeritud Sorig Khangi ritriidijuhendajalt.

Dr Nida Chenagtsang on sündinud Amdos, Ida-Tiibetis. Tal tekkis huvi traditsioonilise meditsiini vastu, mistõttu ta alustas meditsiiiniõpinguid kohalikus tiibeti meditsiini haiglas. Hiljem sai ta stipendiumi Lhasa Meditsiiniülikoolis õppimiseks, mille ta lõpetas 1996. aastal. Praktilist õpet sai ta Lhasa ja Loka tiibeti meditsiini kliinikutes. Dr Nida on publitseerinud mitmed artiklid ja raamatud “sowa rigpa” ehk tiibeti traditsioonilise meditsiini ning iseäranis selle vaimse osa ehk Yuthog Nyingthiki kohta. Ta on sügavuti uurinud iidseid Tiibeti ravimeetodeid ja saanud väliste teraapiate elustamise eest kõrge tunnustuse nii Idas kui Läänes. Dr Nida on Rahvusvahelise Sorig Khang organisatsiooni kaasasutaja ja meditsiiniline direktor ning Ngakmang Instituudi kaasasutaja. Viimane on loodud säilitama ja arendama Rebkongi ngakpade ehk joogide kultuuri modernses Tiibeti ühiskonnas.

Dr Nida õpetab sowa rigpat ja Yutog Nyingthik`i vaimset traditsiooni rohkem kui neljakümnes maailma riigis. Tal on vaba inglise keele oskus ja ta on tuntud oma inimliku lähenemise ja humoorika õpetusstiili poolest. Tahtes rohkem teada Dr Nida Chenagtsangist, külasta www.sorignet kodulehekülge.

Kursus toimub Väluste koolis.
Aadress: Väluste kool, 69704
Väluste küla, Viljandi vald

Majutus:

Ööbimine Väluste koolis või vajadusel selle lähistel:
Voodikoht jagatud toas koos voodipesuga 5€/öö (meil on piiratud kogus voodeid, esimesena tasunud saavad voodikohad)
Suures saalis oma magamiskotis magamine: 3€/öö
Väljas oma telgis: tasuta
Võite ööbida ka Viljandis (20 km) või mõnes muus majutusasutuses lähipiirkonnas (9km). Vajadusel aitame seda korraldada

Toitlustamine
10 EUR päevas (kolm lihtsat taimetoidukorda).

Kontakt:
Olev Poolamets (+372 56622588)
Madis Seinberg (+372 56909186)
Drukmo Gyal (+37258981822)

Email: attmestonia@gmail.com

Registreerimistähtaeg 30.09.19

[tagline_box backgroundcolor="" shadow="no" shadowopacity="0.1" border="1px" bordercolor="" highlightposition="top" content_alignment="left" link="https://www.cognitoforms.com/EestiTiibetiTraditsiooniliseMeditsiiniAkadeemiaMT%C3%9C/drnida%C3%B5petusedeestis2019drnidateachingsinestonia2019" linktarget="_blank" button_size="large" button_shape="square" button_type="flat" buttoncolor="" button="Registreeru / Sign up" title="Kursusele registreerimiseks palun täida ankeet" description="Please fill the registration form" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" class="" id=""][/tagline_box]


DR-Nida-2019_ENG

11-12th October 2019 – Karmamudra teachings. Väluste School, Estonia

Karmamudra – The Yoga of Bliss by Dr.Nida Chenagtsang
(Friday-Saturday) October 11th – 12th: 10am-6pm, with lunch break
100 Euros (reduced fees available for low-income + special needs + SK Estonia Volunteers)
Registration Deadline: 30th September

Karmamudra refers to the ancient Buddhist yoga of bliss, Also known as ‘The Path of Skillful Means’ or ‘The Path of Great Bliss’, Karmamudra uses powerful meditation techniques to transform ordinary pleasure, worldly desire, and orgasm into vehicles for spiritual transformation and inner liberation. Dr Nida Chenagtsang explores both bio-medical and traditional Tibetan ideas about sexual health and well-being, Physical yogas, breathing exercises with meditation of Karmamudra will be introduced in this 2-day teaching  by Dr.Nida Chenagtsang.
There are no pre-requisites to attend this course, You would understand more from this course if you have done 7-day retreat of YN Ngondro practice or Root Tantra studies, you may come alone or with your partner.

13th – 14th October 2019 – Subtle Anatomy According to Tibetan Medicine and Vajrayana. Väluste School, Estonia

Subtle Anatomy According to Tibetan Medicine and Vajrayana by Dr.Nida Chenagtsang
(Sunday-Monday) October 13th – 14th: 10am-6pm, with lunch break
100 Euros (reduced fees available for low-income + special needs + SK Estonia Volunteers)

Introduction of the Course:
The knowledge about subtle anatomy derives from Tantric Buddhism, It is originally mentioned by Yuthok Yonten Gonpo in the Spiritual text – Yuthok Nyingthig as an additional subject to Traditional Tibetan Medicine. This is considered a Vajrayana text for Tibetan medicine practitioners, the main goal is to understand the spiritual enlightenment through Tibetan medical point of view, a balanced mental, energetic and physical level is vital in terms of achieving spiritual enlightenment.
Content of the Course:
Vajra Anatomy (2 days) introduces:

 • Anatomy of and processes within channels and chakras (རྩ་འཁོར rtsa ‘khor) of the subtle vajra body
 • Classification and characteristics of elemental energies (རླུང rlung) and vibrations of the subtle vajra speech
 • Explanations about the mind’s essence (ཐིག་ལེ thigle) and different consciousnesses and aspects such as bliss and clarity
 • Union of the Three Vajras and their equivalents in different dimensions

There are no pre-requisites to attend this course, It will be helpful if you have studied Root tantra or KuNye level 1, generally, all are welcomed to participate.

Registration Deadline: 30th September

15th October 2019 Yuthok Nyingthig Long Life Empowerment and ‘La’ Hooking. Väluste School, Estonia

Yuthok Nyingthig Long Life Empowerment and ‘La’ Hooking with Dr. Nida Chenagtsang
Tuesday, October 15: 10am-6pm, with lunch break
50Euros (reduced fees available for low-income + special needs + SK Estonia Volunteers)

La (Tib: བླ) is our subtle life force, the pure energy of the five elements that circulates within the body according to the lunar cycle. The La energy, closely connected with our consciousness protects and nourishes both the physical body and the mind.  La can be compromised due to chronic illness, stress, physical or emotional trauma, or aggressive medical treatments. Traditionally it is said that our La energy can also be ‘stolen’ by negative influences from the outside. Signs of loss of La energy include lack of strength and stability in the physical body, chronic fatigue, anxiety and depression, and a mind that is full of confusion and doubts.

In this one day rare teaching Dr Nida Chenagtsang will explain La energy from both a medical and spiritual perspective. He will then confer the long life empowerment from the Yuthok Nyingthig tradition and ‘hook’ back the lost La from the ten directions and return it to one’s own body in order to restore physical health and vitality, happiness and clarity.

This is an excellent course for Vajrayana Buddhist practitioners of any lineage, or for anyone simply seeking greater health of body, energy, and mind. It is also a highly practical teaching for healthcare practitioners who are seeking a deeper understanding of the subtle causes of imbalance in their patients.

Registration Deadline: 30th September

There are no pre-requisites to attend this course and receive the empowerment!  However in order to perform this La hooking practice on behalf of others, it is required to complete one seven day Yuthok Nyingthig ngöndro preliminary practice retreat and one seven day Outer Guru Yoga retreat either alone or in a group. Group retreats are organized by Sorig Khang Estonia, please visit www.attmestonia.ee for information.  A retreat may also be completed alone, please inquire about receiving instructions and advice from a qualified Sorig Khang retreat guide.

Registration is through Sorig Khang Estonia, and events will be held at Väluste school.

Address:
Väluste school, 69704
Väluste village, Viljandi county, Estonia

Lodge:
Sleeping will be arranged inside or nearby Väluste school:
Single Bed in shared rooms with clean sheets and warm quilts prepared: 5€/night (we have limited beds, whoever pays firsts, gets the bed first.)
Sleeping in the Big hall with one’s own sleeping bag: 3€/night.
If Väluste is not your option, we can help to arrange hotel in nearby Town (20kms) away or accommodation place 9 km from Väluste school.

Food and drinks:
10 euros per day (Three simple vegetarian meals )

Contact:
Olev Poolamets (+372 56622588)
Madis Seinberg (+372 56909186)
Drukmo Gyal (+37258981822)

Email: attmestonia@gmail.com

Dr. Nida Chenagtsang was born in Amdo, in Eastern Tibet. Interested in the traditional healing science of his people, he began his early medical studies at the local Tibetan Medicine hospital. Later he gained scholarship entry to Lhasa Tibetan Medical University, where he completed his medical education in 1996. Dr. Nida completed his practical training at the Tibetan Medicine hospitals in Lhasa and Lhoka. He has published many articles and books on Sowa Rigpa (Traditional Tibetan Medicine), has extensively researched ancient Tibetan healing methods, and has gained high acclaim in the East and West for his revival of traditional Tibetan external healing therapies. He has published many articles and books on Sowa Riga and its spiritual counterpart, the Yuthok Nyingthig Vajrayana Buddhist tradition. Dr. Nida is the Co-Founder and Medical Director of Sorig Khang International and Co-Founder of the International Ngakmang Institute, established to preserve and maintain the Rebkong Ngakpa yogic culture within modern Tibetan society. Dr. Nida trains students in Sowa Rigpa and the Yuthok Nyingthig spiritual tradition in over 40 countries around the world. Fluent in English and known for his accessible and humorous style.  To learn more about Dr. Nida Chenagtsang visit: www.sorig.net

[tagline_box backgroundcolor="" shadow="no" shadowopacity="0.1" border="1px" bordercolor="" highlightposition="top" content_alignment="left" link="https://www.cognitoforms.com/EestiTiibetiTraditsiooniliseMeditsiiniAkadeemiaMT%C3%9C/drnida%C3%B5petusedeestis2019drnidateachingsinestonia2019" linktarget="_blank" button_size="large" button_shape="square" button_type="flat" buttoncolor="" button="Registreeru / Sign up" title="Kursusele registreerimiseks palun täida ankeet" description="Please fill the registration form" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" class="" id=""][/tagline_box]

 

nov.
27
K
2019
TTM 2.2 FARMAKOLOOGIA / PHARMACOLOGY, Dr ARBUZOV 2019 @ Sorig Khang Estonia, Väluste kool
nov. 27 @ 09:00 – dets. 1 @ 18:00

Farmakoloogia II.

Kursus on mõeldud TTM õppijatele, kel läbitud ka Materia Medica kursus

Sissejuhatus Tiibeti farmakoloogiasse ja selle ülevaade

 • 10 rahustavat ravimit
 • 7 puhastavat ravimit
 • 6 ravimit välisteks teraapiateks

Tiibeti retsepti (ravimvormi) kirjeldus

 • ravimi nimetus
 • koostis (koostisosade proportsioonid, toormaterjalide standardkombinatsioonid jne.)
 • retsepti struktuur
 • ravimite võtmise teed
 • koguste hindamine
 • retsepti valik
 • ja teised teemad

Lihtsad Tiibeti retseptid algajatele (enamasti keedused ja pulbrid).

Ravimite valmistamise tehnoloogia, praktiline osa: pulberravimi valmistamine.

[caption id="attachment_13483" align="alignleft" width="234"] Dr Alexandr Arbuzov[/caption]

Dr Aleksandr Arbuzov on sündinud 1964. aastal Peterburis. 1988. aastal lõpetas ta I.I. Metshnikovi nimelise Põhja-Lääne Riikliku Meditsiiniülikooli Sankt Peterburgis üldarstina. Samal perioodil õppis ta kahe aasta jooksul nõelravi Dr. Dong Khy Ngueni (Vietnam) juhendamisel.

Alates 1991. aastast õppis ta Tiibeti Traditsioonilist Meditsiini (TTM) Vladivostokis, Burjaatias, Moskvas ja Peterburis erinevatelt arstidelt ja iseõppimise kaudu. Ta õppis farmakognoosiat Donatas Butkuse juures (Leedu).
Alates 1993. aastast on ta andnud regulaarselt loenguid Venemaal ja Euroopa riikides TTMi alustest.
Alates 2004. aastast on Dr. Arbuzov õppinud TTMi järgmistelt õpetajatelt:
– Dr. Nida Chenagtsang (SKI/Sorig Khang Intrernational meditsiinidirektor),
– Prof. Gomjo Wangdu (Lhasa Meditsiiniülikool),
– Dr. Machik (Malho haigla, Amdo/Qinhai).

Alates 2008. aastast on Dr. Arbuzov “Nelja Tantra” õpetaja SKIs, ta on ka toimetaja Drangsongide rühmas (klassikaliste TTM tekstide tõlkimine ja publitseerimine). Dr. Arbuzov on ka meditsiini praktiseerija ja meditsiinitekstide tõlkija (inglise ja tiibeti keelest). Ta teeb, uurib TTMi ravimeid keerukate juhtude korral nii teoorias kui praktikas. Dr. Arbuzov konsulteerib toorainete identifitseerimist ja TTM terminoloogiat. Ta annab loenguid ja konsultatsioone TTMi alustest ja tervislikust eluviisist.

27.11.19-01.12.19 Väluste kool

Kursuse tasu on 250 EUR

NB! Kui on makseraskused, kuid siiski suur soov õpetustest osa saada, siis palun kirjuta meile: attmestonia@gmail.com ja leiame lahenduse!

Toitlustamine 10 EUR päev, ööbimise eest sobilik annetus.


Pharmacology II

Course is for the TTM students who have also done Materia Medica course.

Introduction and general overview of the Tibetan Pharmacology:

 • 10 forms of pacifying medicines,
 • 7 forms of cleaning medicines,
 • 6 forms of medicines for external therapies.

Description of Tibetan recipe (formula):

 • name of the medicine,
 • composition (proportion of ingredients, standard combinations of the raw materials etc.),
 • structure of the recipe,
 • ways of taking medicines,
 • calculation of the dosages,choosing of the recipe,
 • and other topics.

Simple Tibetan recipes for beginners (mostly decoctions and powders).

Technology of the medicine making with the practical part: preparation of the powder medicine.

[caption id="attachment_13483" align="alignleft" width="234"]Dr Alexandr Arbuzov Dr Alexandr Arbuzov[/caption]

Dr. Aleksandr Arbuzov was born 1964 in Saint-Petersburg. In 1988 he graduated from the North-Western State Medical University named after I. I. Mechnicov (Saint Petersburg) as a general practitioner. At the same time during two years he studied acupuncture from Dr. Dong Khy Nguen (Vietnam).
Then from 1991 he was learning Traditional Tibetan Medicine (TTM) in Vladivostok, Buryatia, Moscow and Saint-Petersburg from different doctors and by self-instructions. He studied pharmacognosy from Donatas Butkus (Lithuania).
From 1993 he gives lectures on TTM basics in Russia and European countries regularly.

Starting from 2004 Dr. Arbuzov studies TTM from:
– Dr. Nida Chenagtsang (head of the SKI),
– Prof. Gomjo Wangdu (Lhasa Medical University),
– Dr. Machik (Malho Hospital, Amdo (Qinhai).

From 2008 A. Arbuzov is teacher on the “Four Tantras” in the SKI.
He gives courses in Russian and European branches of the SKI. Also he is editor of Drangsong Group (translations and publications of training and classical TTM texts). Dr. Arbuzov is medical practitioner and translator of medical texts (from English and Tibetan). He researches in TTM theory and practice in the application field of TTM remedies for the treatment hard to cure diseases. A. Arbuzov gives advices on identification of the raw materials and TTM terms. He gives lectures and consultations on the TTM basics, preventive health care and healthy life-style.

27.11.19-01.12.19 in Väluste school.

Course fee is 250 EUR

If you might have trouble affording the course, but still have a desire to learn – write to us at attmestonia@gmail.com and we will find a solution together!

Food 10 EUR per day

Accommodation for the donation

[CognitoForms id="69"]